• MAX Run Skalica

• ZOC MAX  Skalica  je pre verejnosť otvorené už 10 rokov. Je komplexom nákupov, oddychu a zábavy. V rámci svojich marketingových aktivít sa centrum okrem iného zameriava aj na charitatívne akcie, ako napríklad Valentínska kvapka krvi, Stromček splnených prianí na podporu  sociálne slabších obyvateľov z Detského domova a Domova dôchodcov.

Projekt MAX RUN je prvý ročník charitatívneho projektu, ktorého mottom je: „bežme spoločne pre tých, ktorí behať nemôžu.“ Prostredníctvom štartovného a dobrovoľného príspevku pomôžeme Kristínke, ktorá v novembri tohto roku oslávi svoje 15-te narodeniny.

Kristínke hneď po narodení diagnostikovali Larsenov syndróm a napriek mnohým operáciám a rehabilitáciám je odkázaná na invalidný vozík a už nikdy chodiť nebude. Všetky vyzbierané finančné prostriedky zo štartovného a dobrovoľného príspevku venujeme Kristínke. Žijú spolu so svojou obetavou mamou a sestrou samé. Napriek svojmu postihnutiu má radosť zo života.

Dôležité informácie

Termín behu: 15. október 2017.

Štartovné: 5€

Trať:      200 m detská trasa

2700 m

5400 m

8100 m

Registrácia : od 9:00 hod.

On-line registrácia : www.pretekaj.sk

Štart:  10:30 hod. detský beh

11:00  hod. hlavný beh

Bežci budú odmenení medailou s logom MAX RUN + občerstvenie po behu.

Svojím registračným číslom budú bežci zapojení do tomboly, ktorá bude vyžrebovaná po ukončení hlavného behu.

Sprievodné aktivity počas podujatia:

Slovenský  červený kríž Senica -  meranie telesných hodnôt

Stredná zdravotnícka škola Skalica - relaxačné masáže

Detské aktivity -   maľovanie na tvár a detské tvorivé dielne

Hudobný program

Tombola

Podporiť tento projekt MAX RUN SKALICA 2017 môžete:

• svojou účasťou v behu
          • partner projektu (poskytnutie reklamných plôch na propagáciu, venovanie občerstvenia alebo nápojov pre bežcov, darovanie cien do tomboly)

Partneri projektu MAX RUN SKALICA 2017 budú propagovaní:

-    na plagátoch v ozmeroch A1, A2,distribuovaných v ZOC MAX,

-    na billboarde v okolí mesta Skalica

-    na reklamných plochách v autobusoch SKAND – vozenie reklamy

-    na wedge stojanoch, rozmiestených po ploche ZOC MAX

-    na portáloch : www.zahori.sk , www.skalicaplus.sk, www.beh.sk, www.askskalica.com

-    na web stránke ZOC MAX Skalica www.zoc-max.sk  a FB profile ZOC MAX SI

-    v internom rádiu v ZOC MAX Skalica

-    v Záhoráckom rádiu - vysielanie spotu

-    v moderátorskom texte počas akcie.

Vaše odpovede Vás prosím zaslať najneskôr do utorka, 5. septembra 2017 na adresu d.takacova@slovakiamax.sk, prípadne na telefónnom čísle +421 0918 914 939.

Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za odpoveď a spoluprácu.

Daniela Takáčová